Akce

Lepidlo na dámské šperky na tělo

977
8 hodnocení
  • 1 z 2

Lepidlo na kůži a vlasy SO.nia BareSkin Adhesive Gloss bylo vytvořeno pro opakovanou aplikaci šperků SO.nia BareSkin Jewels

  • 230 Kč 30 Kč –13 %
    165 Kč bez DPH
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 6.10.2022
200 Kč / ks
Kategorie: Šperky na tělo Swarovski
Množství: 4 ml
Barva: Čirá
 

 

Díky tomuto lepidlu budou šperky SO.nia BareSkin Jewels držet na vašem těle několik dní.  Toto lepidlo je vhodné pro všechny typy pleti a má zdravotnické atesty dle standardů Evropské unie.

Použití: naneste malé množství lepivého lesku na spodní stranu ornamentu a přitiskněte na Vámi zvolené místo. Kůže musí být před aplikací čistá a odmaštěná. Při správné aplikaci je ornament odolný vůči vodě a drobnému oděru. Pro aplikaci SO.nia Makeup Art Collection (jednotlivé krystaly) aplikujte lepivý lesk nejprve na očištěnou kůži či vlasy a poté vložte krystaly. Vše nechte zaschnout po dobu 2 minut. Před aplikací do vlasů, vlasy uhlaďte, aplikujte lak na vlasy pro ochranu a poté aplikujte šperk běžným způsobem. Pro odstranění šperku z vlasů jej pomalu odlupujte za glitrový základ (ne krystaly), poté vlasy umyjte, aplikujte kondicionér a mokré vlasy rozčesejte jemným hřebenem. Před aplikací protřepejte obsah a před prvním použitím proveďte alergický test nanesením malého množství na kůži. Není určeno k vnitřnímu užití, vyhněte se vniknutí přípravku do očí a na poraněnou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let.

Způsob uchování: skladujte v tmavém a suchém prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření a teplotám nad 28 stupňů.